09:02 / E Premte, 06 Tetor 2017 / indeksADMonline

Arrestohet për keqpërdorim të pozitës

Njësia për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit-Prishtinë ka arrestuar një person në Fushë Kosovë për keqpërdorim të detyrës.

Personi në fjalë dyshohet se ka shpërndarë produkte të dëmshme mjekësore.

Në komunikatën e  PK-së dërguar për media, raportohet se i dyshuari, me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./AktivPress