07:50 / E Martë, 17 Tetor 2017 / indeksADMonline

Arsenal do sulmuesin e Milan

Arsenal është duke e përcjellë me kujdes sulmuesin e Milan, Andre Silva, të cilin e sheh si zëvendësues të mundshëm të Alexis Sanchez.

Me të ardhen e kilianit në Emirates Stadium krejt të paqartë, Topçinjtë janë duke bërë plane rezervë, në rast se e humbasin atë në afatin kalimtar dimëror.

Edicioni tjetër i Ligës së Kampionëve është krejt i pasigurt për skuadrën nga San Siro, dhe çmimi i lojtarit mund të bie nëse italianët nuk shënojnë mjaftueshëm dhe duhet të balansojnë librat nga afati kalimtar i verës./klankosova