15:38 / E Enjte, 24 Nëntor 2022 / Andronika

Arsenal rrezikon të humbasë Artetën, dy klube të mëdha të interesuara

Vera e vitit 2025 do të jetë e mbushur me oferta për Mikel Artetën.

Nuk është sekret që Barcelona po e shikon atë për të ardhmen, por pronarët e Arsenalit tashmë po i bëjnë presion që të zgjasë kontratën e tij.

Ndërkohë, tekniku i “Topçinjve” e di gjithashtu se është një alternativë e mundshmne e Guardiolës për Manchester City dhe kjo është arsyeja pse ai po merr kohën e tij për të vendosur.