21:56 / E Mërkurë, 16 Shtator 2020

Arta duket si ‘barbie’ teksa pozon e tregon linjat trupore

Arta Nitaj është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Arta është mjaftë aktive edhe në realizimin e fotografive dhe video—ve të ndryshme.

Së fundi ajo publikoi një fotografi ku duket mjaftë mirë, përplot grim në fytyrë dhe e spikatur në të veshur, transmeton Indeksonline.

Arta e veshur pink, si gjithmonë zgjedh që të vë në fokus linjat trupore./Indeksonline/

View this post on Instagram

Grateful 🌸 @meshki

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj) on