12:28 / E Diele, 14 Prill 2024 / Gj. Sh

Arta Elezaj ”bombastike”

Modelja Arta Elezaj, njihet për stilin e saj të veçantë dhe me fotografitë e saj shkakton ”bujë.

Ajo merr vëmendje sa herë që poston në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një ”Instastory” para pasqyres, ku vëmendja shkon tek trupi i saj i tonifikuar që duket bombastike e veshur në rroba sportive.

Nga fotoja, duket se Arta është bërë gati për një udhëtim, pasi mban valigjen me njërën dorë. /IndeksOnline/