12:28 / E Enjte, 12 Prill 2018

Arta Elezaj lajmA�rohet nga Parisi, kaq seksi dhe provokuese (Foto)

Arta Elezaj A�shtA� prurja e re e serialit humoristik a�?O Sa MirA�a�?.

Elezaj komentohet shumA� pA�r pamjen e jashtme e sidomos pA�r pA�rmasat e saj trupore, transmeton Indeksonline.

NA� imazhet e fundit tA� publikuara nga vet Arta shihet nA� Paris, shihet shumA� provokuese dhe vesi. Ajo mbante veshur njA� fund tA� shkurtA�, xhaketA� dhe njA� trA�ndafil nA� duar.

Ndryshe, Arta as kA�tu nuk kishe harruar qA� tA� tregoj vithet./Indeksonline/

Temat: