13:12 / E Martë, 28 Janar 2020

Arta Elezaj nga ishulli përrallor, tregon belin e hollë

Arta Elezaj prej ditësh ka nisur pushimet në ishullin Mauritius.

Bukuroshja kosovare nga atje nuk i ka kursyer pozat në bikini, në të cilat tregoi linjat e përkryera.

Edhe sot Arta ka sjellr fotografi të reja nga vendi përrallor, e që në fokus kishte format e saj.

E veshur në bikini, flokë të gjatë, Arta dukej joshëse dhe në top-formë.

Kujtojmë se Arta u bë e njohur për publikun në rolin e “Xhakartës” në serialin vendor “O sa mirë”./Indeksonline/