23:55 / E Enjte, 12 Dhjetor 2019

Arta Nitaj në orët e vona, provokon nga palestra

Arta Nitaj është e përkushtuar maksimalisht ndaj linjave të saj dhe këtë e tregon edhe përmes ushtrimeve intensive në palestër.

Aktorja dhe moderatorja kosovare edhe orët e vona ua dedikon formave të saj, e këtë e ka bërë edhe në natën e sontme.

Bukuroshja e cila bëri famë nga roli si “Xhesika” shfaqi linjat përmes një “selfie”. Në veshje sportive, Arta dukej goxha atraktive.

Ndryshe, zeshkanja seksi prej kohësh e shohim edhe se prezantuese në televizionet tona./Indeksonline/