20:44 / E Mërkurë, 03 Qershor 2020

Arta Nitaj vazhdon me pozat e ‘nxehta’

Aktorja e cila bëri emër nga seriali i njohur vendor ‘O Sa Mirë’, Arta Nitja nuk ndalet së treguar linjat e saj tejet seksi.

Arta është vazhdimisht ne qendër të vëmendjes dhe kjo falë edhe formave të saj fizike.

Edhe në paraqitjen e saj të fundit, Arta ka marrë gjithë vëmendjen për shkak të paraqitjes së saj të ‘nxehtë’ duke marrë kështu vëmendjen e fansave të shumtë që e ndjekin atë hap pas hapi nëpër rrjetet sociale.

Aktorja e cila nuk është më pjesë e serialit ‘O Sa Mirë’ po vazhdon të jetë pjesë e ekranit në një format tjetër televiziv. /Indeksonline/

Mos i humb