22:18 / E Mërkurë, 13 Qershor 2018

Arta po feston ditëlindjen, duket shumë tërheqëse (Foto)

Aktorja dhe modelja, Arta Elezaj feston sonte ditëlindjen.

Arta ka vendosur që festën e ditëlindjes ta organizojë në mënyrë të veçantë, me një darkë mirë të shtruar në çdo detaj.

Ajo madje ka publikuar edhe disa fotografi e siç duket në to, Arta po shkëlqen edhe sonte./Indeksonline/