09:34 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Asim Gashi dhe Shaqir Cervadiku në bashkëpunim, shumë shpejt publikohet kënga e re (Foto)

Asim Gashi dhe Shaqir Cervadiku janë bashkuar për një projekt të ri për adhuruesit e muzikës popullore.

Këtë e ka bërë të ditur vet Asim Gashi përmes një postimi në llogarinë e tij në “Instagram” ku ka potencuar se bashkëpunimi do të publikohet më 27 nëntor, shkruan Indeksonline.

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and indoor

Ai është shprehur i kënaqur për këtë bashkëpunim, duke e vlerësuar Shaqir Cervadikun si këngëtar të rangut të lartë.

“Adhurues të këngës popullore, adhurues të zërit t‘im dhe këngëve të mia,me datën 27.11.2017 do të dëgjoni një duet, me mua këngëtari i mirënjohur në të gjitha trojet Shqipëtare e më gjerë Shaqir Cërvadiku! Ky është privilegjë për mua të këndojë me Shaqir Cërvadikun dhe dueti parë me një këngëtar të rangut të lartë! Besojë dhe shpresojë se do ta pëlqeni këngën e cila së shpejti do të vije në ekranet e juaja! Ju përshendes shoqëria ime dhe adhurues të këngës s‘ime dhe të Shaqir Cërvadikut!

Orkestruesi Shpeta #Shpetasound

Kompozitori Kushtrim Gashi

Text shruesi Milaim Islami” ka shkruar Asim Gashi./Indeksonline/

Image may contain: 1 person, night and outdoor