20:36 / E Shtunë, 21 Korrik 2018

Askush s’do donte ta vizitonte një pishinë të tillë (Video)

Gjatë verës nëse nuk shkoni në deti, padyshim që ndonjë ditë do gjeni kohë për të vizituar pishinat.

Por, askush nuk do të dëshironte që të kalonte një ditë vere në një pishinë si kjo, transmeton Indeksonline.

Ajo ndonëse është e madhe, numri i vizitorëve është tejet i lartë dhe ata nuk mund të kënaqen aty.

Lëre që nuk mund të notoni, por as të ecni normalisht nëpër pishinë. Aty turistët nuk mund të lëvizin dhe preken nonstop me njëri-tjetrin. /Indeksonline/

Temat: