22:46 / E Mërkurë, 01 Korrik 2020 / indeksADMonline

Asnjë si Angela Martini, shkëlqen derisa shijon rrezet e diellit

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini jo rrallë herë provkon me paraqitjet e saj.

Angela Martini njihet për bukurinë e saj natyrale dhe format perfekte të trupit e që ajo nuk heziton t’i ekspozoj.

Në paraqitjen e saj të fundit ajo shihet derisa shijon rrezet e diellit e në të njejtën kohë ekspozon bukurinë e saj që e karakterizon.

Format trupore të saj, e dëshmojnë edhe njëherë se ajo vazhdon të mbetet ndër femrat më ‘hot’ shqiptare. /IndeksOnline/