23:28 / E Martë, 21 Janar 2020

Asnjë si Ava Max, shfaqet me stil të veçantë

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Amanda Ava Koci, apo siq njihet nga publiku si Ava Max, është një nga këngëtaret shqiptare e cila me sukses po korrë suksese në skenën muzikore ndërkombëtare.

Ajo përpos që njihet për këngët që sjellë, është mjaft e veçantë edhe me stilin që ka në paraqitjet e saj, shkruan Indeksonline.

Veshjet e saj janë gjithnjë unike në shije që e karakterizojnë stilin e këngëtares shqiptare.

Së fundmi ajo ka pozuar me një veshje interesante dhe për pak kohë ka marrë dhjetra mijëra pëlqime nga miliona fansa që e ndjekin.

Kujtojmë që Ava Max është krijuese e shumë hiteve si: “Sweet but Psycho”, “So Am I”, “Torn” etj. /Indeksonline/

Mos i humb