22:10 / E Hënë, 28 Tetor 2019 / indeksADMonline

Astrologët tregojnë se cila është dita më e mirë për t’u martuar

Ka 12 shenja të horoskopit, dhe secila mund t’ju tregojë shumë për dashurinë tuaj, me kë do të përshtateni më shumë e shumë gjëra të tjera, të paktën kështu pretendojnë disa astrolog.

Kurse tani një astrolog e ka analizuar sipas yjeve, se cila mund të jetë dita më e mirë për t’u martuar në vitin 2020.

Sipas Carolyne Faulkner, themeluese e Astrologjisë Dynamic dhe autore e Your Stars, kjo datë specifike mund të sigurojë që të keni një martesë të gjatë.

Ajo pretendon se shkurti është muaji më i mirë në mënyrë astrologjike për t’u martuar dhe dita e  20-të e atij muaji, është një datë e shkëlqyeshme./Indeksonline/.