21:33 / E Mërkurë, 12 Gusht 2020

Atalanta ia “dridhë” portën PSG-së

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Atalantës dhe Paris SG, takimi ky në kuadër të çerekfinales në Ligën e Kampionëve.

Golin për Atalantën e shënojë, Pasalic në minutën e 27’të të takimi, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i kësaj sfide është 1:0 në të mirë të Atalantës.Mos i humb