19:46 / E Diele, 29 Nëntor 2020 / A. M.

Atmosfera para zyreve të Vetëvendosjes në Podujevë

Lëvizja Vetëvendosje duket në disponim të mirë afro 1 orë pas mbylljes së rezultateve të zgjedhjeve lokale në Podujevë.

Indeksonline është atje nga ku po ndjek atmosferën para selisë së VV-së në Podujevë.

Qytetarët, simpatizantë të VV-së shprehen të bindur në fitore dhe thonë se ndryshimi ka ndodhur.