22:00 / E Diele, 28 Nëntor 2021 / AD

Atmosferë festive në “BBV” për festën e Flamurit

Me rastin e Ditës së Flamurit banorët kanë kërcyer dhe kënduar këngë të ndryshme patriotike.

Ata kanë kënduar këngën “Xhamadani Vija Vija” duke ndezur atmosferën në shtëpi.

Duket se kjo natë po festohet goxha bukur dhe me super energji nga banorët.