17:40 / E Hënë, 15 Prill 2019

Aurela Gaçe moshën nuk po e ndjen, 44 vjeçe dhe duket në super formë!

Aurela Gaçe moshën nuk po e ndjenë, 44 vjeçare dhe duket në super formë!

Aurela Gaçe ka një karrierë të suksesshme dhe konsiderohet si një nga këngëtaret më të mira dhe me zërin më unik shqiptare.

Këngëtarja nga Shqipëria edhe pse 44 vjeçare po vazhdon të jetë në super formë e gjithë kjo fal ushtrimeve intensive në palestër, shkruan Indeksonline.

 Së fundi ajo ka publikuar në video teksa shihet në palestër derisa mahnitë me linjat e saj joshëse.

“Falemiderit për vëmendjen, por jam 44 kokrra, kemi kohe deri ne tetor sa ti bëjmë 45, nejse e rëndësishme eshte qe 44 edhe rrimë mbi top, imagjino kur te shkoj 24” ka shkruar Aurela në mbishkrimin e videos./Indeksonline/