16:22 / E Premte, 21 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Aurela Hoxha joshëse dhe me stil rrugëve të Milanos

Aurela Hoxha është vazhdimisht duke udhëtuar në vende të ndryshme të botës.

Blogera dhe ish-Missi së fundi ka udhëtuar drejt Milanos së Italisë ku po qëndron në Javën e Modës, shkruan Indeksonline.

Duke qenë një femër me shumë stil, edhe këtë herë nuk kishte sit ë paraqitje ndryshe përveç se unike dhe atraktive.

Në një kombinim në të bardha dhe atletet me të njëjtë ngjyrë, Aurela dukej tërë shkëlqim, teksa në sy binin linjat e saj të trupit.

Ndërsa kujtojmë që Aurela kohë më parë ka lansuar koleksionin e veshjeve të brendshme në emrin e saj./Indeksonline/