19:39 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Aurela Hoxha ‘zjarr’ në koleksionin e të brendshmeve për Shën Valentin!

Aurela Hoxha ka prezantuar koleksionin e saj të ri të brendshmeve.

Në një pozë seksi e veshur vetëm në të brendshme me ngjyrë të zezë, Aurela erdhi e ‘zjarrtë’, shkruan Indeksonline.

Sigurisht edhe këtë herë blogerja e njohur dukej seksi dhe tejet joshëse.

“Shën Valentini është vetëm për juve, ka bërë një koleksion të limituar për të gjitha femrat, bjer në dashuri me një pjesë time këtë Valentin” ka shkruar Aurela Hoxha./Indeksonline/