19:22 / E Martë, 07 Maj 2019 / indeksADMonline

Autobusi i Barcelonës gati për tu nisur drejt “Anfield”

Autobusi i Barcelonas është gati dhe ka ndezur motorët për t’u nisur drejt Anfield Road, ku do të luhet gjysmëfinalja e kthimit përballë Liverpoolit në Champions.

Por, sekreti i këtij autobusi qëndron  në faktin se të gjitha dritaret janë me ngjyrë blu e errët dhe që nuk lejon të dallohet se cilët futbollistë udhëtojnë brenda tij, deri sa të dalin apo të ngjiten në të.

Nuk mungon edhe kori “Barça! Barça! Barça” dhe “Mas que un club!”