16:10 / E Hënë, 01 Tetor 2018

Automjeti 250 mijë funta drejt e në shkurre

Automjeti në vlerë 250.000 funta, McLaren, u hodh në një shkurre në rrethrrotullim të papritur.

Shoferi i automjetit thuhet të mos jetë i lënduar në përplasje, sipas raporteve në mediat sociale, transmeton Indeksonline.

Një super-makinë luksoze me vlerë deri në £ 250,000 është gjetur e copëtuar në shkurre në një rrethrrotullim të zënë.

Një videoklip tregon McLaren ngjyrë portokalli, e bllokuar në një gardh pranë një karrexhi të dyfishtë në Bradley Stoke, Bristol.

Me një shpejtësi maksimale prej 210mph dhe me një kuaj fuqi të madhe 710, mendohet se automjeti është rrëzuar pas daljes nga rruga./Indekonline/.