22:17 / E Martë, 15 Tetor 2019

Ava Max nuk ua lëshon rrugën konkurrenteve, provokon me paraqitjen

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Ava Max, është duke befasuar me këngët e saj dhe shpejtë ka arritur të zë një vend të rëndësishëm në skenën muzikore, shkruan Indeksonline.

Krahas këngëtareve tjera me prejardhje shqiptare si Dua Lipa, Rita Ora apo Bebe Rexha edhe Ava Max po u bashkohet me sukseset që po korrë me projektet e saj muzikore.

Përpos kësaj ajo gëzon edhe një pamje mjaft tërheqëse dhe të veçantë.

Së fundmi ajo ka treguar se gëzon forma fantastike, por që rrallë herë i ekspozon në publik.

Ajo ka vënë në plan të parë gjoksin, duke e plasuar fotografinë para miliona fansave që e ndjekin atë. /Indeksonline/