07:24 / E Premte, 08 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Avokati i Popullit flet për faturimin e rrymës së veriut

Sot Komisioni për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione do të diskutoje lidhur me Raportin me rekomandime të Avokatit të Popullit, në lidhje me faturimin e energjie elektrike të shpenzuar në katër komunat veriore të Republikës së Kosovës.

Në këtë komision do të jetë i ftuar vet  Avokati i Popullit, Hilmi Jashari që do të sqaroj raportin në fjalë, shkruan Indeksonline.

Mbledhja mbahet në ndërtesën e Kuvendit, salla S-I nga ora 10:00. /Indeksonline/