14:47 / E Premte, 24 Janar 2020

Babai i Kendall Jennerit, dëshiron që e bija të bashkohet me Harry Stylesin

Caitlyn Jenneri ka pranuar se dëshiron ta shihte vajzën Kendallin që të ribashkohet me ish-të dashurin e saj Harry Styles.

Ajo tha se e ka takuar vetëm një herë dhe se ai është një zotëri, shkruan Indeksonline.

Image result for harry styles and kendall jenner

Madje ajo shtoi se Harry luan golf dhe kjo është një gjë shumë e mirë.

“Kendalli dhe Harry kishin një lidhje të bukur dhe kjo është ajo që dua të shoh përsëri”, tha Caitlyn.

Related image

Ajo tha se ai është një kuzhinier i mirë dhe mund të gatuajë!

Caitlyni foli per Kyliein dhe Kendallin, ku tha se kur u kthye në shtëpi, ato të dyja e kishin dekoruar shtëpinë me balona në shenjë të mirëseardhjes./Indeksonline/

Mos i humb