08:57 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Baby Gee kujton se çfarë i kishte ndodhur sot një vit (Foto)

Verës që shkoi ishte ndër emrat më të lakuar në mediat rozë, pikërisht pas largimit të saj nga label-i ku edhe nisi karrierën. Kështu Baby G zgjodhi të distancohet paksa dhe u largua jashtë vendit. Ndërsa ditë më parë u rikthye sërish në vendlindjen e saj Kukësin, e përmes disa imazheve na tregoi që është në përgatitje të projektit të saj më të ri muzikor, shkruan Indeksonline.


Këngëtarja në fjalë është më së aktive në rrjetin social Instgram, e së fundmi ajo postoi një fotografi ku shihet me gërsheta, stil të cilin ajo e kishte pasur vitin e kaluar./Indeksonline/