23:37 / E Premte, 21 Shkurt 2020

“Bahtiri Show”, mban mbledhje në orët e mbrëmjes me drejtorët e komunës

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka mbajtur një mbledhje në mbrëmje me drejtorët e komunës.

Fillimisht u raportua se pritej të kishte shkarkime të drejtorëve, por Bahtiri kishte thirrur një mbledhje për një arsye tjetër, transmeton Indeksonline.

Siç raporton faqja e komunës, në këtë mbledhje janë caktuar detyrat për secilin drejtorë lidhur me planet e punës tremujorë.

“Ka përfunduar takimi i kryetarit të komunës, Agim Bahtiri, nënkryetarit Faruk Mujka dhe drejtorëve të drejtorive komunale. Në këtë takim janë përcaktuar detyrat për secilin drejtorë lidhur me planet e punës tremujore të tyre.”, thuhet në njoftimin e Komunës në Facebook./Indeksonline/