14:30 / E Shtunë, 06 Tetor 2018 / indeksADMonline

Balena ngre zhytësin mbi vete, gjithçka filmohet nga droni

Eama Poter ka xhiruar me dron një zhytës në bregdetin e Australisë, i cili ka përjetuar eksperiencën më të mirë ndonjëherë.

Ai po luante bashkë me një balenë të vogël e cila ishte në të njëjtat ujëra me të ëmën e saj, transmeton Indeksonline.

Në video shihet se si balena e tërheq zhytësin dhe luajnë së bashku për disa sekonda./Indeksonline/

Temat: