18:36 / E Diele, 01 Gusht 2021 / A. A

Ballkani demolon ekipin turk, shkëlqen ‘Lewandowski’

Ballkani ka zhvilluar ndeshjen e dytë testueste në Turqi.

Ekipi nga Suhareka fitoi 6-0 kundër skuadrës Amed S.K, që bën gara në ligën e dytë të Turqisë.

Albion Rrahmani shënoi dy gola, ndërsa Berisha, Zeka, Baftiu dhe Ajeti nga një tjetër.

ujtojmë, që në ndeshjen e parë kundër Kayserispor, Ballkani kishte barazuar 1-1.

/Indeksonline/