23:51 / E Shtunë, 02 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

“Ballo Shqiptare 2017” përmes fotografive

Eventi “Ballo Shqiptare” sot ka shënuar edhe edicionin e tretë me radhë. Organizim ky i dy ish-misseve Afërdita Paqaradës dhe Diellza Kolgecit. Edhe këtë vit kjo mbrëmje pati një numër të madh mysafirësh në mesin e tyre shumë personalitete të njohura.

E pa dyshim kërcimi romantik i kryeministrit të Republikës së Kosovës Ramush Haradinajt me bashkëshorten e tij Anitën ishte edhe befasia e mbrëmjes, shkruan Indeksonline.

Sigurisht që edhe kjo mbrëmje ashtu siç edhe është qëllimi i këtij eventi ishte fryma autoktone shqiptare. Indeksonline sjellë këtë edicion përmes fotografive.