15:26 / E Martë, 04 Gusht 2020

Barack Obama feston ditëlindjen, Michelle e quan si mashkullin e preferuar të saj

Ish-presidenti i Amerikës, Barack Obama sot feston ditëlindjen e 59-të. Gruaja e tij, Michelle Obama e ka quajtur atë në urim si mashkullin e preferuar të saj.

“Gëzuar ditëlindjen mashkulli im i preferuar. Të falënderoj për të gjitha ditët e mira dhe aventurat e reja që po vijnë” shkruan Michelle në urimin e saj.

Çifti ka dy vajza dhe janë sinonim i një familje perfekte./Indeksonline/