19:52 / E Martë, 24 Nëntor 2020 / C E

Barca pa shumë yje në Ukrainë, këto janë formacionet zyrtare

Barcelona është mysafir i Dynamo Kievit në ndeshjen e xhiros së katërt të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Katalonasit janë me bilanc 100% në këtë garë, ndryshe nga problemet që po shfaq në La Liga.

Pa Messin dhe shumë të tjerë, Koeman kërkon fitore për të mbajtur serinë pozitive në Evropë.

Këto janë formacionet zyratre:

Dynamo Kiev: Bushchan; Kedziora, Zabarnyi, Mykolenko, Karavaev; Shaparenko, Shepeliev, Garmash, Buyalskiy, Verbic; De Pena

Barcelona: Ter Stegen; Dest, Mingueza, Lenglet, Junior; Pjanic, Aleñá; Pedri, Coutinho, Trincao; Braithwaite