20:05 / E Diele, 02 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Barcelona – Levante, formacionet zyrtare

Barcelona e pret Levanten në ndeshjen e xhiros së 22-të të La Ligas.

Katalonasit kanë mbetur gjashtë pikë larg Realit dhe kërkojnë fitoren për tu afruar.

Këto janë formacionet zyrtare:

Barcelona: er Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba Rakitic, Busquets, De Jong Messi, Griezmann, Ansu Fati.

Levante: Aitor Fernández; Miramón, Vezo, Postigo, Toño Rochina, Campaña, Vukcevic, Melero Roger, Morales