19:47 / E Mërkurë, 01 Maj 2019 / indeksADMonline

Barcelona – Liverpool, formacionet zyrtare

Barcelona dhe Liverpool takohen në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve që zhvillohet në Camp Nou.

Kjo ndeshje po cilësohet si një finale para finales mes dy skuadrave në formë këtë sezon.

Këto janë formacionet zyrtare:

Barcelona:

Liverpool: