18:12 / E Enjte, 01 Shkurt 2018

Barcelona publikon skuadrën për pjesën e mbetur të sezonit (Foto)

Skuadra e Barcelonës ka publikuar ekipin për pjesën e mbetur të sezonit 2017/18.

Klubi katalunas përmes një postimi në rrjetet sociale, njoftoi publikun edhe me numrat e futbollistëve.

Nuk ka shumë ndryshime në numra, përveç dy ardhjeve të reja – Philipe Coutinho i cili do ta bartë fanellën me numër 14 dhe Yerry Mina 24./IndeksOnline/