11:49 / E Hënë, 08 Janar 2018 / indeksADMonline

Basha pas takimit me aleatët: Nesër caktojmë datën e protestës

Kreu i PD-së, Lulzim Basha pas takimit me aleatët ka bërë thirrje për të protestuar.

“Ne do të jemi të gjithë bashkë kundër qeverisë së krimit dhe kriminelëve. Basha tha se do të nisë aksioni opozitar. Kemi marrë përsiper një aksion intensiv dhe kompleks. Kemi folur për protestën që do të nisë brenda këtij muaji.
Nesër caktohet data e protestës, ka thënë Basha.