19:14 / E Enjte, 30 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Bashkëshortja e tij ka ditëlindjen! John Legend zgjedh fjalët më të ëmbla në botë (Foto)

Sot ka ditëlindjen modelja amerikane Chrissy Teigen. Ndërsa është bashkëshorti i saj, këngëtari me famë botërore John Legend ai që ka zgjedhur fjalët më të fuqishme për t’ia uruar dashurisë së tij ditën më të rëndësishme, shkruan Indeksonline.


Ai ka postuar një fotografi të Chrissy-t në rrjetin e tij social Instagram ndërsa ka shkruar: Gëzuar ditëlindjen gruaja ime e mrekullueshme. Jam shumë i lumtur që ti ekziston. Ti sjell dritë në jetën time dhe në jetën e të gjithë atyre që të njohin. Të dua shume! Gëzuar ditëlindjen!