75 Mall Live Search
10:04 / E Hënë, 26 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Bayerni më i dobëti i sezoneve të fundit

Bayern Munchen nuk po mund të këndellet nën drejtimin e Niko Kovac.

Qe nga fillimi i sezonit në Bundesligë, bavarezët kanë fituar vetëm 6 nga 12 ndeshje të zhvilluara, shkruan Indeksonline.

Ata madje nuk kanë fituar në tri ndeshje radhazi, duke barazuar me Freimburg, kanë humbur nga Dortmundi dhe kanë barazuar me Dusseldorf.

Pas 12 xhirosh, kampionët në fuqi janë në pozitën e pestë me 21 pikë duke bërë startin më të dobët në sezonet e fundit. /IndeksOnline/