23:59 / E Diele, 28 Shkurt 2021 / A.D

Beatrix e djeg rrjetin duke bërë lëvizje provokuese në bikine

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj është një nga femrat më joshëse të skenës muzikore.

Ajo posedon një trup me linja bombastike, me të cilat arrin të ngacmojë imagjinatën e ndjekësve në çdo publikim, shkruan Indeksonline.

Në orët e vona ajo vendosi të djeg rrjetin duke publikuar një video në Ibiza, teksa bën lëvizja provokuese në bikine.

E zjarrtë dhe përvëluese di të jetë vetëm kjo duke marrë pëlqime të shumta vetëm pak minuta pas publikimit./Indeksonline/