13:53 / E Enjte, 01 Dhjetor 2022 / Andronika

Beatrix në gjendje jo të mirë shëndetësore, çfarë i ndodhi?

Këngëtarja e dashur për publikun, Beatrix Ramosaj ka treguar se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore këto ditë.

Përmes një postimi në Tëitter, ajo ka bërë të ditur se është zgjuar e sëmurë, me dhimbje fyti dhe lodhje që pas një viti.

“Jam zgjuar e sëmurë dhe më dhemb fyti. Gjithashtu ndihem shumë e lodhur dhe trupi im është i rëndë. Gëzuar Dhjetorin! Është hera e parë që sëmurem që prej një viti”, ka shkruar Beatrix.

Shpresojmë që ti kalojë së shpejti! /IndeksOnline/