23:58 / E Mërkurë, 08 Korrik 2020 / indeksADMonline

Bebe Rexha e bën këtë ndryshim, ja si duket

Këngëtarja e njohur shqiptare Bebe Rexha ka arritur famë ndërkombëtare, falë talentit në muzikë dhe këngëve të shumta që i ka kthyer në hite.

Ajo padyshim se ka bërë për vete një numër të madh të fansave gjihandej nëpër botë, shkruan Indeksonline.

Madje ata me kërshëri e ndjekin bukuroshen nëpër rrjetet sociale.

Bebe së fundmi është treguar mjaft e ‘guximshme’ duke ndryshuar ngjyrën e flokëve nga e bardha në të zezë, dhe këtë e ka ndarë edhe me fansat përmes një videoje që ka publikuar.

“Çfarë mendoni”, ka pyetur ajo fansat në videon që ka publikuar. /IndeksOnline/