17:04 / E Martë, 29 Tetor 2019 / indeksADMonline

Bebe Rexha ekspozon të pasmet para miliona fansave

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Bebe Rexha, është mjaft e njohur dhe e dashur për publikun gjithandej nëpër botë, shkruan Indeksonline.

Kjo falë projekteve të saj muzikore që priten mjaft mirë, derisa ajo nuk është në fokus të mediave vetëm për shkak të muzikës që bën.

Paraqitjet e saj ‘të nxehta’ që bën vazhdimisht kanë bërë që Bebe të jetë mjaft e komentuar në mediat rozë.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, kur ajo pa hezitim ka ekspozuar të pasmet para miliona fansave që e ndjekin atë në Instagram.

Kujtojmë që ajo vazhdimisht është ‘sulmuar’ nga fansat dhe mediat për mbipeshë, por që ajo ka treguar se nuk heziton të ekspozoj trupin edhe në këtë gjendje. /Indeksonline/