23:02 / E Premte, 14 Qershor 2019

Bebe Rexha i bije pishman, befason me postimin e fundit!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha shpesh herë ka ngritur zërin rreth kritikave që i janë bërë për shkak të peshë.

Ajo çdo herë ka deklaruar se nuk është perfekte, por është krenare për dukjen e saj, shkruan Indkesonline.

Por, 29 vjeçarja së fundi ka befasuar me statusi e fundit që ka bërë në InsatStory ku ka treguar se dëshiron të humb peshë.

“Ndjehem kaq e pasigurt sot. Ndjehem e fryrë. Dua të dobësohem. Por është kaq e vështirë”, ka shkruar Bebe.

Bebe njihet si nja nga fytyrat publike që nuk e ka fare problem të shfaqet tërësisht natyeale, së fundi ajo publikoj një imazh të kapur nga paparacit ku shihej pa make-up dhe flokë të çrregulluara./Indeksonline/