75 Mall Live Search
21:30 / E Mërkurë, 19 Qershor 2024 / AR

Bebe Rexha ka dy fjalë për ata që e quajnë të trashë

Bebe Rexha ka mahnitur ndjekësit e saj në Instagram me fotot e reja ku ka pozuar me rroba banje.

Këngëtarja 34-vjeçare e muzikës pop u shfaq me një kostum banje të tejdukshme, duke postuar nga një vend luksoz dhe duke i premtuar kujtdo që e quan “të trashë” se llogaria e saj bankare është gjithashtu.

Fansat e adhuruan për këtë veprim duke i bërë mbi 71,000 pëlqime në një orë./Indeksonline/