23:32 / E Premte, 17 Maj 2024 / MSH

Bebe Rexha publikon këngën e re

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka publikuar këngën e re.

Kënga “Chase It” sjell Beben në skenë pas një pauze disa mujore, raporton Indeksonline.

Kënga është publikuar me videoklip, ku në fokus është këngëtarja dhe një grup vallëtarësh.

Kënga është mjaft ritmike dhe pritet të dëgjohet në klubet e natës.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën e plotë: