20:12 / E Premte, 10 Korrik 2020

Bebe Rexha rikthehet me poza atraktive, sonte e mbuluar nga luksi

Bebe Rexha ka qenë mjaft e kujdesshme gjatë pandemisë duke iu përmbajtur në maksimum rregullave të parandalimit të Covid-19.

Por, më në fund artistja shqiptare me famë ndërkombëtare është ju është rikthyer aktivisteve dhe sonte po shkëlqen.

Bebe ka postuar një fotografi në Instagram teksa shihet elegante në një kombinim luks të markës “Louis Vuitton”.

Përkrah fotografisë, Bebe ka treguar se sonte do të jetë e ftuar në rolin e jurisë në episodin e ri të serisë “RuPaul’s Drag Race”./Indeksonline/

Mos i humb