15:47 / E Mërkurë, 15 Maj 2019

Bebe Rexha rrëmbeu dy çmime në BMI Awards

Artistja e muzikës pop Bebe Rexha është vlerësuar përsëri për projektet e saj muzikore.

Rexha  rrëmbeu çmimin “Most performed pop song” dhe “Song of the year” për këngën e saj ‘Meant to be’ në bashkëpunim me Florida Georgia Line, shkruan Indeksonline.

Interpretuesja e disa hiteve, me këngë ‘Meant to be’ ka arritur 765 milionë klikime në YouTube./Indeksonline/