09:40 / E Hënë, 13 Korrik 2020 / indeksADMonline

Bebe Rexha sportive dhe e “nxehtë”, në paraqitjen e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare me fame botërore, Bebe Rexha, njihet për talentin e saj në muzikë.

Me këngët e shumta që i ka kthyer në hite, ajo ka fituar simpatinë e miliona fansave anë e mbanë, shkruan Indeksonline.

Pos kësaj, ajo përflitet dhe pëlqehet shumë edhe për shkak të dukjes së saj.

Në paraqitjen e saj të fundit, në llogarinë e saj në Instagram, Bebe ka publikuar disa fotografi teksa shihet me biçikletë, me veshje sportive, duke vënë në pah edhe linjat trupore në formën më të mirë. /IndeksOnline/

View this post on Instagram

New favorite hobby ???? ? #fitlifeisthebestlife

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on