20:45 / E Shtunë, 20 Janar 2018 / indeksADMonline

Befason Yll Limani: Po du mu martu!

Yll Limani është një nga këngëtarët më të dashur dhe më të pëlqyer të momentit. Talenti kosovar që u zbulua në “The Voice” po vazhdon suksesshëm karrierën e tij muzikore, shkruan Indeksonline.

Ylli ishte mysafiri i radhës në rubrikën e “50 pyetjeve” në Prive.

Në mesin e shumë pyetjeve Ylli u pyet se cili është sekreti që do t’a zbuloi, e këngëtarja befasoi duke thënë që po dëshiron të martohet.
Ndryshe Ylli disa herë ishte përfolur për lidhje dashurie madje edhe me këngëtaren shqiptare Tuna./Indeksonline/